Рішення сесії про сільський бюджет на 2018 рік

 

УКРАЇНА

                    КОТЮЖАНІВСЬКА  СІЛЬСЬКА  РАДА

МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКОГО РАЙОНУ

ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

 
 

 

 

Р І Ш Е Н Н Я  №

        

 

22 грудня 2017 року                                                                24 сесія 7 скликання

 
Про сільський  бюджет
на 2018  рік

 

Відповідно до пункту 23 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та статті 77 Бюджетного кодексу України, враховуючи висновок постійної комісії сільської ради з питань планування  бюджету та фінансів , сільська  рада ВИРІШИЛА:

         1. Установити загальний обсяг доходів сільського бюджету на 2018 рік у сумі 852,945 тис.грн., у тому числі доходи загального фонду бюджету визначити у сумі 852,945 тис.грн., згідно із додатком 1 цього рішення.

         2. Затвердити загальний  обсяг видатків  сільського  бюджету на 2018 рік у сумі 852,945 тис.грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 686,487 тис.грн.,спеціального фонду 166,458 тис.грн. згідно із додатком 3 цього рішення.

3.Установити дефіцит спеціального фонду районного бюджету у сумі                        166,458 тис.грн. джерелом покриття якого визначити  передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) згідно із додатком 2 цього рішення.

5. Установити розмір оборотного касового залишку бюджетних коштів сільського бюджету у сумі 0,2 тис.грн.

6. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів у 2018 році згідно із                   додатком 4 цього рішення:

  • іншу субвенцію з районного бюджету органам місцевого самоврядування  на утримання закладів культури (палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу) – 106,945 тис.грн.;

        

 

         7. Установити профіцит загального фонду сільського бюджету у сумі                    166,458 тис.грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) згідно із додатком 2 цього рішення.

         8. Установити дефіцит спеціального фонду сільського бюджету у сумі                           

166,458 тис.грн. джерелом покриття якого визначити  передачу коштів із  

     загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) згідно із додатком 2 цього рішення.

          9. Затвердити перелік об’єктів, фінансування яких буде здійснено за рахунок коштів бюджету розвитку згідно із додатком 5 цього рішення.

         10. Визначити перелік захищених статей видатків загального фонду сільського  бюджету на 2018 рік:

  • оплата праці працівників бюджетних установ;
  • нарахування на заробітну плату;
  • оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

          11. Дозволити сільській раді отримувати в органах Державної казначейської служби України короткотермінові позики для покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних  із забезпеченням видатків загального фонду, у першу чергу на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахування на заробітну плату, придбання продуктів харчування і медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв в межах планового бюджетного періоду.

12. Установити, що у загальному фонді сільського бюджету на 2018 рік:

  • до доходів належать надходження, визначені статею 64 Бюджетного кодексу України;
  • джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені статтями  88 , 89  Бюджетного кодексу України  щодо  сільського бюджету.

13. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету на 2018 рік у частині доходів є надходження, визначені  статтями 69 1 та 71 Бюджетного кодексу України.

14. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету на 2018 рік у частині   фінансування є надходження, визначені статтями 71,72 Бюджетного кодексу України. 

15. На виконання вимог прикінцевих положень Бюджетного кодексу України щодо запровадження програмно-цільового методу з січня 2017 року сільський  бюджет на 2018 рік приймається з врахування норм програмно-цільового методу бюджетування.

 

 

 

16.Для забезпечення виконання пункту 4 статті 28 Бюджетного кодексу України здійснити оприлюднення цього рішення на офіційних сайтах,  сільської ради або районній газеті “Наше Придністров’я.

         17. Додатки 1 – 5 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

         18. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань бюджету та фінансів ( Гетманчук В.І.).

 

             

 

                Сільський голова                    М.П.Арнаут                                                       

 

Логін: *

Пароль: *